İstanbul Tıp Fakültesi / Çapa
iletisim@itfsinirbilim.com

6. Sinirbilim Kongresi

6. Sinirbilim Kongresi

Değerli sinirbilim gönüllüleri;

6.Sinirbilim Kongresi, İÜ Sinirbilim Kulübü tarafından 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Prof.Dr.Aziz Sancar Amfisi’nde gerçekleşecektir. İÜ Sinirbilim Kulübü olarak bu yıl altıncısını düzenlediğimiz giderek daha da büyüyen ekibimiz ve ilk günki heyecanımızla sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

6.Sinirbilim Kongresi’nde sinirbilim alanının multidisipliner yapısına uygun şekilde,uzman bilim insanlarının bizlerle birlikte olacağı, sinirbilim alanını değişik perspektiflerden bakış açıları sunan, konuları tartışma olanağı bulunan bir etkinlik oluşturmayı amaçlamakta ve bunun için tüm gayretimizle sizlere bilimsel içeriği zengin iki dolu dolu gün, oluşturmaya çalıştık.

Etkinliğimize olan katılım ve katkılarınız bizleri güçlendirecek,bizlere yol gösterecektir.27-28 Nisan’da kongremizde sizlerle görüşmeyi heyecanla bekliyor, ilgi,destek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Kongrede buluşmak dileğiyle.

2 cevap

  1. Rabianur UĞUR dedi ki:

    Katılım gerçekleştirecem inşaallah

  2. Mehmet Sami İyisoy dedi ki:

    Merhabalar, ben kongreye kayıt yaptırmak istiyorum, ancak bilimsel programa ulaşamıyorum acaba henüz yayınlanmadı mı, teşekkürler
    M. Sami İyisoy
    Psikiyatri Uzmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir